Autor: 69 Uživatelé: - Tvé hodnocení: hodnoť
Pusťte nás dál

LIKE FOOL - Pusťte nás dál

Like Fool, kapela, která tady na scéně již nějaký ten pátek poskakuje a přesto bych

review_527_px2

řekl, že k zachycení se v podvědomí vlastních fanoušků ještě neudělala všechny ty správné kroky. Doufejme, že pomocná ruka od Élysion jim přijde vhod a s novým cédé se dostanou alespoň do statutu takových Locomotive, které zná i standardní a průměrný tuzemský deathmetalista.
Jak již ze jména cédéčka a samotných skladeb vyplývá, Like Fool jsou naší další kapelou (u Élysion již několikátou), která sáhla po mateřštině, což se k podobné mjuzik, s níž Like Fool kompakt naplnili, hodí. A Like Fool, dle textů asi taky vtipálci :), ho naplnili bezproblémovým a chvílemi zthrashovaným a hlavně skočným HC s majinko funk cítěním (to asi ta basa). Rytmické kytary, které chvílemi slušně zasekávají a chvílemi zase slušně drhnou, spolu s účelnou a poměrně nápaditou rytmikou vytváří jednoduché, ale ne primitivní, skladby plné elánu a energie, jak tomu je známo třeba u některých kousků Biohazard nebo Soulfly. Nikterak složité, ale šikovné aranže tak skladbám dávají tu potřebnou šanci vyniknout. Ruku v ruce

review_527_px4

jde k hudbě i zpěv, který povětšinou řvanou formou šíří své poselství o společnosti a samotných lidech ji tvořících - nečekejte ale jen vážnou formu, protože se v nich nachází i plno nadsázky, kterou naše doba velmi často připomíná. Pro zvukovou podobu kluci skočili do stále protěžovanější Šopy, což znamená silnou pohodičku, kdy krásně uslyšíte nejen kytary, ale i zvonivou basu nebo i bubeníkovo hraní přes tomy.
Like Fool jsou zkrátka zárukou pro dobře prožitou a nenáročnou třičtvrtěhodinku, kdy vypnete a nebudete nad ničím muset přemýšlet. Stačí v klídku usednout a ‘pustit je dál‘, byť jen na dva prs(t)íčky :)

Recenze dalších autorů

Přihlašte se pro přidávání recenzí.

Tvé hodnocení:

Tagy:

Like Fool

aktuálně

diskuze