Autor: 90 Uživatelé: 85 Tvé hodnocení: hodnoť
Veltherrschaft

MEZZERSCHMITT - Veltherrschaft

Komando buzíků v tmavých brýlích a s koženými kšiltovkami zvedá na terase Modré ústřice tupláky ke cti zapadajícího slunce.
V řadách norských nepolitických provokatérů MESSERSCHMITT by měl operovat též Von Blomberk těšící se z vlastnictví nadpřirozenými silami disponující stříbrné škrabošky.
Alegorický vůz kytaristů potom více než jen uchoslyšně (čti: očividně) připomíná poslední MAYHEM a THORNS.
Pouhých 18 minut? Přitroublá němčina? Kontroverzní image? Norská black metalová elita?
001011100010100111101100001... 1 + 1 = 2. Jasný komerční tah. Z kontextu vytržené zbytky, odřezky co se nevešly na Grand Declaration of War + army intra, na chvíli šoupnout na mrazák, aby MEZZERSCHMITT trochu nasmrádl THORNSem a kupujte.
Šup, hotovo, nás neoblafnete. Padla a ty, MESSERSCHMITTe, si najdi ňějaké místečko, kde nebudeš chytat moc prachu.
Po třetím neuspěchaném poslechu MEZZERSCHMITT roztává a odhaluje na obdiv místa, jež nám právě u jediných THORNS zůstanou na tisíce let skryty pod tunami ledu.
Krásnou němčinou řečené „Inferrrno“, kruhy pod očima, pochodové bubínky, maskáčový Mercedes, různobarevné pilulky, semišová zkušebna kde to nerozdejchává ani jednobuněčná molekula.
Kolik jsi inkasoval, Hellhammere? Že do Klánovic přijedou DESTROYER 666, MEZZERSCHMITT a DIE APOKALYPTISCHEN REITER? Kurňa, to si zaskáčem!!
Hellhammer se trošku rozhýbal nějakým tím zavířením na bubínek a koberečkem, no ještě si tu tak na 6 hodinek zahraje a půjde do posilovny. Kytarista (kytaristé) s klávesákem si decentně zajamovali na téma militant indus evil black metal tak, jak to umíme jen v Norsku, a zítra zkusíme zas něco tanečnějšího.
Nachytal jsem vás! Fosforeskujícím zeleným warpaintem nezamalované místo! Roztrženým plátnem rozesmávajícího chladu a zla prosvítá melodická vyhrávka!
SATYRICON, a tím jsi přišel i o třetí nápovědu..

Feuerzauben/Unter der fahne/Die nacht hat augen/Weltherrschaft

Recenze dalších autorů

Přihlašte se pro přidávání recenzí.

Tvé hodnocení:

Tagy:

Mezzerschmitt

aktuálně

diskuze