Autor: 0 Uživatelé: - Tvé hodnocení: hodnoť
Life Without Love

WALTARI - Life Without Love

Dlouho, předlouho trvalo než nám tihle sympatičtí Finové nabídli tuhle novinku. Jedná se o mini, které bylo vypuštěno jako předzvěst tolik očekávaného nového alba. Mno, zatím se tedy musíme spokojit jen s tímto materiálem.
První se na vás vyvalí titulní Life Without Love, který nepostrádá chytlavý refrén a ujetý (ale dokonalý) Kartsyho hlas. Výborná je mezihra, která evokuje staré časy, na které (a určo nejen já) nikdy nezapomenu. Muzika šlape jak hovado a za chvilku vás její tlak přilepí na zeď. Druhá ochutnávka nese název One Day a ti, kteří navštívili poslední tour Waltari po ČR ji jistojistě nemohli přeslechnout. Svižný nášlap, který nepostrádá tah, energii a opět chytlavý refrén. Velmi návykový úvodní riff vás bude ještě několik dní “trápit“ v hlavě. Jasná hitovka, za kterou bych dal ruku do ohně. Poslední v pořadí je remix od jistého Billyho Goulda (nevíte, kdo to je???), pojatý spíš jako hodně velká prdel. Jinak nic výjimečného.
Celkově mám z nové nahrávky hodně dobrý pocit (stejně jako z každého jejich koncertu a že už jsem jich viděl… hehe) a už se nemůžu dočkat celé dlouhohrající placky, která se bude jmenovat Rare Species a vyjde 1.března. Hurrrááááááá!!!!!!

3/11:19

Recenze dalších autorů

Přihlašte se pro přidávání recenzí.

Tvé hodnocení:

Tagy:

Waltari

aktuálně

diskuze