Autor: 90 Uživatelé: 90 Tvé hodnocení: hodnoť
sampler

swedish assault - sampler

Zatímco metly se někam rozutekli, palisti si do svých notýsků soustředěně překreslují loga kapel, aby pak u dister s různě velkými palci věděli nač se zaměřit.
Extrémní hc/grind sice zcela SWEDISH ASSAULT obsadil, ale děcka ho pro jistotu drží pod nonstop palbou, takže žádný strachy z metalu.
Ve Švédsku, Německu a Holandsku, myslím, umí z evropských sakra nasraných parchantů vzít za nástroje nejkloudněji, ale přesto jsem se, až do doby než mě pár řízků vyvedlo z omylu, obával dokáže-li mě energická tlaková vlna špatně nahraných i zahraných vzteklin smést stylem jako dříve. Relapse, ač se dá říci že je to v určitém směru label progresivní, by však nedal prostor vyloženě špatně zahrané či zvukově neposlouchatelné nahrávce... Už listujete v paměti abyste mě nachytali? :-)
Ale tady už jsou ty naše prdelky, zrovinka dnes nám je přivezli:
SAYYADINA - 7 rozbušek. Díky sehranosti i zvuku bych je nazval vyzrálejšími HELLNATION, ovšem na hudební uroveň SAYYADINY se PEKELNÝ NÁROD nedostane ani za dalších 13 let +. Až kosmeticky vyhlazené stopky (na to se v hc vážně nehraje..) připomenou velkou fošnu YACOPSAE a kytary se občas vyšplhají až do black metalu v jakém si v nejrychlejších pasážích libovali ORCHID. Power grind core o rychlosti sypaček vybočující ze zaběhnutých regulí.
ASSEL - 5 skříplých nervů. Nejextrémnější kapela kompilačky opět se pohybující v nebezpečné blízkosti epicentra HELLNATION, ale vokál a pestřejší rytmika sedí víc k japonskému QUILL stylu. (abyste z této recenze něco měli, tak každou ze sedmi kapel přirovnám k dalším pěti, platí? :-)). Epileptický power violence blast!
GENOCIDE SUPERSTARS (\"ex\" GENOCIDE SS) - 4 lahváče. Vedle KRIGSHOT další kapelka ve které mají prsty NASUM. Spolu s DISFEAR nejpomalejší, ale mně nejsympatičtější kapela SWEDISH ASSAULTu. Pohodový crust punk jaký v posledních letech hrnou třebas UNCURBED. Radost, Motorhead, obrovské nadšení, prdel, 2 riffy na song, sólíčka, refrény, pivo a GO!! Je to bezva je to super! Stejně dostali i pány z Relapse, kteří jim nabídli aby dle svého naložili s prostorem samostatného cd.
GADGET - 5 náhrobních desek. Největší překvapení kompilace. Extra nářezový dis-beat/grind tak jak jej kdysi definovali DROPDEAD. Ovšem zatímco u amíků bych s paroháčem moc nebodoval, záhrobní vokál a temně metalický zvuk GADGET si o dva obouruční hned říká, a svou ultra hrubou sypačkou si řekli též o samostané Relapse cd.
BIRDFLESH - 8 rakviček politých semenem. Nejméně švédsky znějící kapela komplotu. Na lehce vtipný gore grind opět hodně slušně zahrané. Metalové riffy, výtečný histerický ječák, občas MACABREovsky písničkově poskládané songy. Dobrý zvuk, minimum německých veselkových tupaček a jedna dobrá hrdě švédská crustovka dělají z BIRDFLESH téměř špičku žánru. Nejen SUPPOSITORY mají za úkol si BIRDFLESH pilně naposlouchat.
DISFEAR - 3 prdy. Největší kult kompilace. Disbeat as fuck! Již před deseti lety kdy DISFEAR zakládali, to byla parta čtyřicátníků, ale to nadšení! S každým refrénem točím volume do prava. \"Ve stínu paroháčééé!!!\". Takhle to tu chodí, mladej. Každá kalba skončí že je ukecáme a oni se chopěj těch svejch oprejskanejch kytar a hospodská zas ze srandy vyhrožuje že zavolá benga.. Šetři si ten riff pro další songy, vždyť ta monotóní nádhera se nikdy neoposlouchá! \"Kdepak, dnes neušetřím\", a už bere debila a volá kámošům, protože ho to hrozně táhne do hospody za pivem, partou a holkama. Nové Relapse cd DISFEAR nese štít \"Misanthropic Generation\"..
Švédsko, toť země nadzvukových sypaček a stylových brusek.... a možná tam je i ňáký jezero..... jo hovno, to je vlasně Finsko...
Swedish Assault vraždí!!

32 songů/cca 44 minut

Recenze dalších autorů

Přihlašte se pro přidávání recenzí.

Tvé hodnocení:

Tagy:

Swedish Assault

aktuálně

diskuze