Minority Sound mají rádi elektroniku ve spojení s řezavýma kytarama, májí rádi samplery, synťáky, líbí se jim ladná zvuková křivka a spektrální analýza je jejich fetiš! Skrze zvuk se snaží pochopit nekonečný lidský kolotoč a čím hlouběji se do něj ponořují, tím více objevují směšnou pravidelnost lidského bytí. Řekni černá, oni řeknou bílá. Řekni plus, oni zas mínus. Směj se jim, oni se ti smějí už dlouho! Jdou se všemi proti všem, ale nejsou pro každého. Jsi z toho moudrý? ANO!? Pak vítej v množině menšinového zvuku!

Už jejich debutní album Analysis jsme jako „nadprůměrnou nahrávku s velice slušnou produkcí“ ocenili a nyní Vám ve spolupráci s MetalGate k poslechu předkládáme jejich nové album The Explorer (objednávejte ZDE), které je představuje jako mnohem osobitější, bezpochyby vyzrálejší a především ve slušivějších temnějších odstínech.

-----------------------------

Minority Sound - The Explorer

-----------------------------

Aleš "Gulesh" Hampl - guitars, vocals
Otus Hobst - guitars, programming
Petr Bláha - bass
Šimon Staněk - drums

Recorded at Šopa studio in March / April by Staňa Valášek (http://www.studiosopa.cz/)
Mixed and Mastered by Rom di Prisco (http://www.romdiprisco.com/)
Produced by Rom di Prisco and Otus Hobst

All rights of the producer and of the owner of the work reproduced reserved. Unauthorized copying, hiring, public performance or broadcasting of this record prohibited. © 2012 MetalGate

Přispěj do diskuze

zobrazit vše

a je po streamu, dorazte na krest cd 21.9. do Exit-usu

Velmi ma to zaujalo...naslapany album..len tak dalej =)

Mazec, moooc povedeny naslapany album, ma to vybornou atmosferu a poslech jsem si tuze uzil :) Kooonecne bez tuc-duc rytmu, tesim se na live az zaparime pod podiem a nebudu muset utikat z techno party :D Nyni uz je to dokonale, diky .)

Crust: Špína tvrdí charakter ;)

je to fajn a bavi to, ale nemuzou se mi nevybavit podobny kapely (vzory) se zahranici, ktery jsou mnohem naslaplejsi a instrumentalne sestelovanejsi

Živě je to metal jako prase:) - dark bubbling mud electro-metal:)

Parádní muzika chlapi! 22.9. se určitě na vás zajdu podívat na "Vraždící Palcát v Táboře"! I na živo tam jsou všechny ty samply a parádičky?Moc pěkný!

super deska...nemám co bych dodal...

aktuálně

diskuze