Akce

22.06.2023-25.06.2023

Basinfirefest 2023

BASINFIREFEST 2023

22. - 25. 6. 2023 // Spálené Poříčí

 
Jeden z headlinerů festivalu je v roce 2020 původně oznámená australská mašina AIRBOURNE, která nakonec ze soupisky vypadla a loni nemohla. A tak vám je vezeme letos na 17. ročník, kde nepochybně, jak je jejich dobrým zvykem, ovládnou podium!

Podium ale ovládnou i PAIN, elektro-industrial projekt Petera Tägtrena z Hypocrisy, který po dvou deskách s Lindemann, projektem se zpěvákem Rammstein, zas konečně plánuje unést posluchače do Pain-vesmíru s novou hudbou. Velkou ctí je pro nás i získání prog velikánů QUEENSRŸCHE. Ti přijedou s novou, fantastickou deskou „Digital Noise Alliance“, která je dalším pokračování v obrození kapely. Novou desku přivezou i thrash klasici TANKARD, kteří se na Basinu představí poprvé a bude to rovnou ke 40. výročí vzniku kapely. Pivo tedy poteče proudem! 

Pak tu v sestavě máme THE FIALKY, kteří více než 20 let stojí v popředí český punkový scény, Labem křtěné DRIÁK s jejich echtovním punk rockem a FROZEN POPPYHEAD, mladou crossover úderku z Českých Budějovic s moderní a groove rytmikou, co se nebojí chytlavých a vzletných melodií.

Zůstaňte naladěni, další kapely budou přibývat brzy!

Vstupenky: https://basin.cz
FB event: https://fb.me/e/2SzteodRD


Přispěj do diskuze

aktuálně

diskuze