Akce

Brutal Assault 2018

Brutal Assault 2018: Danzig, Cannibal Corpse, Behemoth, At The Gates, Converge
Brutal Assault, ​8. - 11. srpna 2018, Pevnost Josefov - Jaroměř
www.brutalassault.cz

Hudební​ festival Brutal Assault se vrací do Josefova na svůj 23. ročník. Jeden z největších metalových festivalů v Evropě zve opět na různorodý lineup složený z více než 130 kapel.

Na festival se po delší době vrací prověřená jména metalového extrému, ať už mluvíme o Behemoth, At The Gates, Unleashed nebo Broken Hope. Hardcore tentokrát zastupují například Converge, Northlane nebo Full of Hell. Jedním z headlinerů festivalů bude také legendární praotec horrorpunku Glenn Danzig se svým sólovým projektem - půjde o historicky první koncert v Česku.

Festival uprostřed pevnosti Josefov už tradičně staví program bez důrazu na headlinery. “Dramaturgie stojí na vyváženém lineupu. Rostoucí návštěvnost nám dává za pravdu, že fanoušci festivalu důvěřují,” popisuje organizátor Tomáš Fiala.

Po úspěchu na předešlých ročnících se i letos vrací speciální “čtvrtá stage” určená především ambientní a experimentální hudbě. Už tradičně nebude chybět ani výtvarná výstava Art-Brut-All, která má ukázat, že extrém se neomezuje pouze na hudbu.

Festival Brutal Assault patří mezi největší metalové festivaly v Evropě​. Vznikl v polovině 90. let jako malá akce na Moravě a často měnil místo svého konání. Přelom přinesl rok 2006, kdy díky atraktivnímu programu do Svojšic u Přelouče dorazilo 7000 lidí. Rok na to se festival přesunul do Josefova, kde zůstal do současnosti. Poslední ročník festivalu, který se podařilo poprvé v historii vyprodat v předprodeji, přilákal 20 tisíc fandů z celého světa.

YouTube:

CARCASS - Live at BA2017

BATUSHKA - Live at 2017:

ROTTING CHRIST - Live at 2017:

Linky:
www.brutalassault.cz
https://www.facebook.com/brutalassault.cz/

Sestava pro rok 2018 (aktuální k 28.6.2018):

ABYSMAL GRIEF, ACT OF DEFIANCE, AKERCOCKE, ALUK TODOLO, ANGELMAKER, ANIME TORMENT, ARKHON INFAUSTUS, ARMORED SAINT, AT THE GATES, AURA NOIR, AZARATH, BEHEMOTH, BELPHEGOR, BLEED FROM WITHIN, BLOOD INCANTATION, BÖLZER, BROKEN HOPE, BROKEN TEETH, BRUJERIA, CANNIBAL CORPSE, CARNIFEX, CARPATHIAN FOREST, CELESTE, CLAUDIO SIMONETTI'S GOBLIN, COFFINS, COMEBACK KID, CONVERGE, COUNTERPARTS, CRUACHAN, CUTTERED FLESH, DAERRWIN,DANZIG, DEAD CONGREGATION, DEPRESY, DIABOLICAL, DODECAHEDRON, DOG EAT DOG, DRAGGED INTO SUNLIGHT, DYING FETUS, E-FORCE, ESKHATON, ESOTERIC, EVERGREEN TERRACE, EXHORDER, FRONTSIDE, FULL OF HELL, GODLESS TRUTH, GOJIRA, GORGONEA PRIMA, GRAVE PLEASURES, GREEN CARNATION, GUINEAPIG, H2O, HARAKIRI FOR THE SKY, HATE, HELMET, HENTAI CORPORATION, HIRAX, HORSKH, HYPNOS, INGESTED, INHUME, INNERSPHERE, INSANITY ALERT, INTEGRITY, JASAD, JASTA, KUROKUMA, LAIBACH, LVMEN, MALOKARPATAN, MARDUK, MESSIAH, MINISTRY, MISERY INDEX, MISÞYRMING, MORTIIS, MUNICIPAL WASTE, MYRKUR, NASTY, NEOCAESAR, NERVOCHAOS, NOCTURNUS AD, NORTHLANE, OBSCURE SPHINX, ORACULUM, ORIGIN, PAIN, PAIN OF SALVATION, PALLBEARER, PARADISE LOST, PERSEFONE, PERTURBATOR, PESTILENCE, PILLORIAN, PLINI, POPPY SEED GRINDER, PROTECTOR, PRVNÍ HOŘE, RAMCHAT, RATOS DE PORÃO, RAVELIN 7, ROLO TOMASSI, SADISTIC INTENT, SEPULTURA, SHELTER, SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY, STEVE 'N' SEAGULLS, SUICIDAL TENDENCIES, TERROR, THE BLACK DAHLIA MURDER, TORMENTOR, TOXIC HOLOCAUST, ULSECT, UNCURED, UNLEASHED, UNSANE, WARDRUNA, WHOREDOM RIFE, WIEGEDOOD, WISDOM IN CHAINS, WRATHPRAYER

STŘEDA, ČTVRTEK, PÁTEK A SOBOTA  8. - 11. 8. 2018

Začátky vystoupení: středa od 14:00, čtvrtek, v pátek a sobota od 10:30

Areál bude otevřen denně od 07:00 do 05:00, ve středu od 12:00 do 05:00
Hlídané parkoviště otevřeno od úterý 7. 8. 2018 od 10:00h
VIP kemp bude otevřen od úterý 7. 8. 2018 od 10:00h
Odbavování vstupenek z předprodejních sítí od úterý 7. 8. 2018 od 10:00h (kontrola pravosti vstupenek a výměna za náramky s čipy)
Otevření pokladen (prodej vstupenek, rezervované vstupenky, ZTP, akreditace, hosté) v úterý od 7. 8. 2018 od 10:00h.

MÍSTO

JAROMĚŘ - PEVNOST JOSEFOV (CCA 20KM OD HRADCE KRÁLOVÉ)

Přesná adresa: ulice 5. května, 551 01 Jaroměř-Josefov

GPS location: 50°20'25.54"N; 15°56'7.3"E

VSTUPNÉ NA CELÝ FESTIVAL (PERMANENTKA NA VŠECHNY 4 DNY)

  • Kamenné předprodeje: designové papírové vstupenky za 2 300,- Kč - cena platná do 06. 08. 2018 nebo do vyprodání přidělených kapacit.
  • Brutal Assault e-shop: 2 300,- Kč - cena platná do 06. 08. 2018. Využijte možnost objednání PRINT@HOME ticketu - elektronickou vstupenku dostanete emailem, takže neplatíte poštovné a konečná cena je tak 2 300,- Kč za vstupenku. Za stejnou cenu je možno zaslat i designovou papírovou vstupenku, zde je však třeba připočíst cenu poštovného.

Přispěj do diskuze

aktuálně

diskuze