Akce

15.06.2023, Jižák

HEAVING EARTH, BLIND RULER CURSED LAND, MORTHYMER, WILLHELM GRASSLICH

HEAVING EARTH, BLIND RULER CURSED LAND, MORTHYMER, WILLHELM GRASSLICH

15. 6. 2023 – Praha, Music Club Jižák

FB event: https://fb.me/e/1gVXHLNT
 e-TICKET: https://goout.net/cs/laibach/szxacov

 
Premiérový koncert nové sestavy deathmetalových Heaving Earth slibuje nadžánrovou podívanou. Přijedou progresivní Morthymer, ale také dva industriální projekty.

HEAVING EARTH jsou jedna z nejvýraznějších tuzemských deathmetalových kapel, která s každou deskou posouvá hranice intenzity a kreativity. Aktuální třetí dlouhohrající album „Darkness of God“ výrazně bodovalo u recenzentů, fanoušků i v nejrůznějších žebříčcích za uplynulý rok 2022.

První koncert HEAVING EARTH po šestileté koncertní absenci a živá premiéra nové sestavy kapely včetně Giulia Galatiho (HIDEOUS DIVINITY, NERO DI MARTE a další) za bicími. Multižánrové obsazení koncertu slibuje nevšední zážitek, který by si žádný hudební fajnšmekr neměl nechat ujít.

https://youtu.be/PCZWB-mTGiI
https://lavadome.bandcamp.com/album/darkness-of-god

BLIND RULER CURSED LAND (esoteric etno-ambient / martial industrial) je projekt Willhelma Grasslicha (UGFC, Medical Cabinet, Surfin’ Bazooka, S&M Project…) hrající atmosferickou zvukovou epopej na vlnách pochodového industrialu a ambientu v různých podobách od temnoty po esoteriku a prvky etna.

Tematicky se zabývá motivy sebeobětování, sebevraždy, morální zkázy, duchovního osvobození či vypořádání se s válečnými porážkami. Na kontě dvě krátkohrající desky s tematikou císařského Japonska a splitko věnované izraelsko-palestinskému konfliktu.

https://blindrulercursedland.bandcamp.com

MORTHYMER hrají instrumentálně a těží ze všech možných progresivních směrů moderního metalu. Tato mysteriózní entita vznikla z popela KEEP ON ROTTING, zbystřit by tak měli zejména fanoušci kvalitní, technické a promyšlené muziky s velkým potenciálem, ale též muzikanti, protože své náročné party toto zručné trio podává s naprostou lehkostí a noblesou.

https://youtu.be/BlADgCeTvms
https://morthymer.bandcamp.com/track/t-n-brae

WILLHELM GRASSLICH večer otevře ještě jednou porcí surreálných industriálních zvuků. Zahraje hudbu z desek i šuplíků svých další projektů, a to speciálně připravenou pro tento večer. Vzducholodě, bojiště, temná zákoutí lidské mysli!

https://youtu.be/qq21RFMpmtI
https://unclegrashasflyingcircus.bandcamp.com/album/music-for-zeppelins-in-windstorms
https://blindrulercursedland.bandcamp.com/track/from-the-east-to-the-west-from-the-west-to-the-east


Přispěj do diskuze

aktuálně

diskuze