IMMOLATION, MELECHESH, GOATWHORE a SICKENING HORROR rozstřelí Rock Café

IMMOLATION, MELECHESH, GOATWHORE a SICKENING HORROR rozstřelí Rock Café

IMMOLATION (usa), MELECHESH (hol), GOATWHORE (usa), SICKENING HORROR (gre)
=pondělí 10.3.2008 @ Rock Café, Praha (www.rockcafe.cz)=

Immolation patří ke klasice temného a zároveň brutálního death metalu. Jejich tvorba si získala za dvacetiletou existenci nemálo věrných fanoušků. Společně se Suffocation tvoří základní pilíře deathmetalové školy z města zbořených dvojčat.
Z dnešního pohledu jsou desky jako Dawn of Possession, Here in After, Failures for Gods nebo Close to a World Below totálně

article_450_px2

nedotknutelnými modlami toho nejtemnějšího, co kdy v daném stylu vzniklo. Ať už to jsou svojsky pojaté kompozice Roberta Vigny, neotřelý chraplák Rosse Dolana nebo svojské rytmické cítění pánů Craiga Smilowského a Alex Hernadeze, vždy se jednalo o velmi komplexní díla, která byla podpořená naprosto legendárními cover arty. Následující zářezy v podobě vydařených fošen Unholy Cult, Harnessing Ruin nebo Shadows in the Light, jen dokladují příslušnost k tomu nejlepšímu, co můžete slyšet.
Co se živých vystoupení Immolation týče, jedná se o nevšední zážitek plný neopakovatelné energie a svojské atmosféry, což Immolation dokázali několikrát i na území České republiky, naposled na loňském Brutal Assaultu.
Pokud si tedy přejete vidět excelentní jízdu originálním pojetím death metalu, tak není jiné cesty, než být 10.3. v Rock Café a přesvědčit se o smysluplnosti smrticího kovu.

Melechesh jsou dalším velmi zajímavým lákadlem tohoto dostaveníčka. Jejich epičtější pojetí black metalu nasáklého thrashovým drivem by mohlo říct mnohé i některým fanouškům Nile nebo novějších Behemoth. Výborným dokladem o Melechesh je stoupající kvalita jejich nahrávek, což si fanoušci mohou ověřit i při jejich koncertu k podpoře nejnovější desky Emissaries.

Goatwhore jsou z Luisiany a jejich pojetí black metalu odpovídá spíše staroškolštějšímu pojetí černého kovu. Zároveň jsou z jejich muziky cítit občasné ostruhy syrového thrashe, který jen dodává na energii jejich tvorbě, která má i dostatek barvitosti a díky pomalejším pasážím vytváří velmi chutný koktejl správné metalové nálože. Dalším lákadlem může být pro nejednoho fanouška také fakt, že v sestavě Goatwhore jsou i ex-členové Crowbar nebo Soilent Green.

První předkapelou jsou Sickening Horror z Řecka. Jejich debut

article_450_px3

When Landscapes Bled Backwards způsobil nemalý rozruch mezi extrémně naladěným obecenstvem. Pro nemálo hledačů budou jistě tito to Řekové vysoce ceněným soustem. Pro mnohé bude jistě velmi zajímavé sledovat, jak si nový bubeník Jose Theodorakis poradí s party famozního George Koliase (jinak Nile). Očekávejte tedy vysoce extrémní gig plný vynikajících hráčských výkonů.

Více info na mailu infoassault@centrum.cz nebo na tel. číslech 774 220 183 nebo 775 095 666.
---- --- -- - -- --- ----
www.myspace.com/immolationny
www.melechesh.com
www.goatwhore.net
www.sickeninghorror.net
www.obscure.cz
www.shindy.cz

article_450_px1

Tagy:

aktuálně

diskuze