Akce

16.10.2022, MeetFactory

LIONHEART, TERROR, GET THE SHOT, DYING WISH

LIONHEART, TERROR, GET THE SHOT, DYING WISH

16. 10. 2022 - Praha, MeetFactory

FB event: https://fb.me/e/6d2hrK8bo
e -ticket: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/401

 
Do Prahy se vrací mlátička LIONHEART, a aby poctivého hardcoru ze slunné Kalifornie už tak nebylo málo, přidávají se k nim TERROR jako jedna z žánru nejvěrnějších a nejpopulárnějších kapel! Soupisku doplňují ještě GET THE SHOT a DYING WISH, takže dostanete čtyři odpovědi na otázku, jak má znít nekompromisní a nabušený hardcore. Na tuhle sestavu se vyplatilo počkat - ryzí srdce kalifornského hardcore v Praze!

Nekorunovaní vládci kalifornského new school hardcoru LIONHEART už za 18 let své existence prokázali víc než dostatečně, že si svoje místo na výsluní scény opravdu zaslouží. I když jsou Kaliforňané kvůli svému tvrdému metalickému zvuku často připodobňováni k Hatebreed, jejich hardcore-metal zní jinak. Určitě v jejich tvorbě lze stopovat až někam k punku, ale ke slovu se dostaává hlavně drtivý beatdown. Ten v jejich podání chytil po reunionu druhý dech, což na nekompromisních 24 minutách dokazuje i zatím poslední deska „Valley of Death“ (vyšla roku 2019 na Concrete Music Inc.), na níž v prosinci bude navazovat novinka „Welcome To The West Coast III“ s již novým singlem „Death Comes in 3‘s“.
LIONHEART jsou cesta bez zákrut, cesta disponující drtící silou vyvěrající průniky z vnitřní agrese. LIONHEART jsou prostě parní válec, který projde i „údolím smrti“.

‚Lví srdce‘ z Oaklandu v pražském klubu změří síly se svými služebně téměř stejně starými kolegy z Los Angeles - legendárními TERROR. Tihle veteráni v čele s frontmanem Scottem Vogelem, kteří jsou už za ty roky v Praze téměř jako doma, se letos v květnu vytasili s novinkou „Pain into Power“ a v MeetFactory se v jejich podání můžeme jako vždy těšit na pořádnou nálož poctivého kalifornského HC s jasným poselstvím, které si nebere žádné servítky.

Ale protože tohle turné je ‚liga‘, sestavu doplňuje dobře známá energická hardcore/punk sebranka GET THE SHOT z kanadského Quebecu, jejichž ultra divoké koncerty si už domácí publikum stihlo za poslední roky zapamatovat a oblíbit, a noise hardcoroví DYING WISH z Portlandu, kde vás do latě srovná jediná žena turné, charismatická zpěvačka Emma Booster.

LIONHEART
https://youtu.be/TR5tNmfI-1U
https://youtu.be/n-YycDggStQ
https://youtu.be/j_IRDMRjFhQ
https://youtu.be/o-yYbEpBUqc
https://youtu.be/Ild6uEyf1Dg

TERROR
https://youtu.be/niD-F1z9O5o
https://youtu.be/c1SYP8qtD0I
https://youtu.be/eAa4ZYjHoQU
https://youtu.be/5fQNxfTltDQ
https://youtu.be/WU1sznFX1e4
 

GET THE SHOT
https://youtu.be/mvXb2vaEZGQ
https://youtu.be/AuoLqJsEk5E
https://youtu.be/QTLgXIvDqwE
https://youtu.be/bQRjTgLm6Ro
https://youtu.be/AvuAKXgh6jA
 

DYING WISH
https://youtu.be/VapyYgnYizE
https://youtu.be/-Rzlbq4B0Ow
https://youtu.be/MIfQMOSpqtE
https://youtu.be/RjUyvLGPRKs

Předprodej dále v síti Ticketmaster.


Začátek akce:
Info:
Tagy:
Facebook: link

Mapa klubu:

aktuálně

diskuze