Akce

MY OWN ABYSS, NIGHT BEFORE THE END, BURN THE ROOTS

Metalcorový večer v Caféčku. O ostré kytarové riffy s breakdowny se postará české a polské zastoupení.

MY OWN ABYSS (Krakov, Polsko)
Od těžkých, masivních breakdownů až po chytlavé, melodické refrény, My Own Abyss představují svou vlastní vizi moderní kombinace klasického metalcore zvuku s elektronickou svěžestí. Pětičlenná skupina byla založená na konci roku 2016 v polském Krakově.
K dnešnímu dni kapela vydala debutové album ‘Abyss EP’ [2018], které se rozšířilo na mnoha koncertech po celé vlasti. Sdíleli pódium s kapelami jako Space of Variations, The Materia, The Sixpounder, Virgin Snatch a mnoha dalšími.
Aby dosáhli dalšího kroku na své kariéře, začali My Own Abyss spolupracovat s americkým producentem Mattem Thomasem. Tne pracoval s kapelami jako Kingdom Of Giants, Darko US, Spite.

FLOWERS: https://moa.fanlink.to/flowers
FAVOUR: https://moa.fanlink.to/favour
ABYSS EP: https://moa.fanlink.to/AbyssEP
 https://myownabyss.com
https://www.facebook.com/MyOwnAbyss
https://www.instagram.com/myownabyss

NIGHT BEFORE THE END (Praha)
Pražská post-hardcorovka obráží pódia s různými personálními obměnami už od roku 2009. Od té doby poctili návštěvou mnohé zásadní české hudební kluby i některé ze zajímavých festivalů. Předskakovali také zahraničním intepretům jako Dream On Dreamer, Normadie, Imminence, Port Noir nebo I Set My Friend On Fire. Kapela hraje post-hardcore s prvky old-school punku.

PILOT OF THE BOMBER: https://youtu.be/6MKZRaTVGGc
PORNSTAR SYNDROME: https://youtu.be/DI-kqBJ0vJY
https://www.facebook.com/nightbeforetheend
https://www.instagram.com/nbteofficial

BURN THE ROOTS (Praha)
Burn The Roots je alternativní čtyřčlenná kapela z Prahy, jejíž hudební tvorba vznikla směsicí moderních žánrů, zejména hardrocku, numetalu a metalcoru. Spojují tak melodické vokály doprovázené rapem a screamem s tvrdými riffy a silnými bicími. Kapela má na svém kontě již několik koncertů v různých klubech v Praze a okolí.

WHY THE FUCK: https://youtu.be/CKzlFXNaPCM
https://www.facebook.com/burntherootsofficial
https://www.instagram.com/burntheroots_official

Vstupné dobrovolné, ale doporučené.


Přispěj do diskuze

aktuálně

diskuze