Akce

25.06.2022, Underdogs'

Of The Wand And The Moon + Kollaps + Trepaneringsritualen

Sanctuary and Void Worship presents

Of The Wand And The Moon + Kollaps + Trepaneringsritualen
25. 6. 2022, Praha, Klub Underdogs‘

Dánský multiinstrumentalista Kim Larsen se po pandemických letech se svým projektem Of The Wand And The Moon znovu vypraví na pouť Evropou. V pražském Underdogs‘ představí nové album Your Love Can't Hold This Wreath Of Sorrow, na které milovníci neofolku čekali dlouhých deset let od poslední, fenomenální desky The Lone Descent.
Od předchozího bombastického opusu však ušel dlouhou cestu. Zůstává Larsenovo nezaměnitelné potemnělé gotické vypravěčství vedené jeho hlubokým hlasem, ale oproti předchozí tvorbě se posunul do výrazně rockovějších i experimentálnějších poloh. Znovu tak svůj neofolkový fundament zasazuje do zcela nového, unikátního prostředí.

I proto ho na turné doplní dva industriální projekty, dobře známé českému publiku - Kollaps a Trepaneringsritualen. Švédský hlukový černokněžník Trepaneringsritualen se minulý rok ukázal v plné síle na festivalu Alternativa a byl aktivní i po vydavatelské stránce. Vydal zajímavé remixové EP Kainskult Remixed na prestižní berlínské značce aufnahme + wiedergabe a překvapil i vydáním debutové desky společného projektu Det Kätterska Förbund s dalším titánem skandinávského death industrialu - Henrikem Nordvargr Björkkem (jinak též MZ.412, Pouppée Fabrikk nebo Folkstorm).

Oproti tomu projekt Kollaps ve Švýcarsku usazeného australského hudebníka Wada Blacka slibuje ještě brutálnější zážitek plný nenávisti a zvuků rezavějících kovů na albu Until The Day I Die, které vyjde den před pražským koncertem.

Vstupenky na večer mlhou zahalené i čerstvě rozervané temnoty jsou k dispozici v síti GoOut za 490 Kč.Underdogs‘, Nádražní 349, 150 00 Praha 5 - Smíchov25. 6. 2022, 19:00

předprodej:
490 Kč + poplatky GoOut.cz - https://goout.net/.../of-the-wand-and-the-moon.../szeotjt/
600 Kč na místě

Of The Wand And The Moon
https://www.facebook.com/wandmoon
https://www.instagram.com/wandmoon/
https://tescogermany.bandcamp.com/.../your-love-cant-hold...

Trepaneringsritualen
https://www.de-za-kh-a-da-sh-ba-a-ha-v.se/
https://www.facebook.com/Trepaneringsritualen/
https://trepaneringsritualen.bandcamp.com/

Kollaps
https://www.facebook.com/Kollapsmusic/
https://coldspring.bandcamp.com/.../until-the-day-i-die...

www.sanctuary.cz


Přispěj do diskuze

aktuálně

diskuze