PLAY FAST OR DONT 4

PLAY FAST OR DONT 4

=07-08|09|2007 @ Hradec Králové, Pivovarská flošna=

Play Fast or Don´t je DIY festival zaměřený na odnož extrémního hardcore a už počtvrté v řadě se můžete těšit na pestrou sestavu kapel z koutů celé Evropy. Letos se poprvé nemění místo konání a fest proběhne v prostorách Pivovarské flošny v Hradci Králové. Flošna je bývalá součást opevnění Hradce Králové, byla vybudována za vlády Josefa II. a po zbourání hradeb byla používána jako ledárna pro místní pivovar. Je to místo opravdu jako stvořené pro provozování undergroundových koncertů - zde je navigace, jak se dostat na místo: Flošna se nachází u II. silničního okruhu, naproti hotelu Garni u velkého kruhového objezdu a autosalonu Toyota. MHD - zastávka Hotel Garni, autobusy č. 1; 2; 28. Pokud se na fest chystáte autem, mrkněte na Play Fast na web pro snadnou navigaci. Důležitá poznámka - parkování je možné pouze na velkém parkovišti u stadionu (viz mapa na www.playfast.cz), nikde jinde, parkoviště u stadionu je dostatečně velké pro několik stovek aut, mezi parkovištěm a flošnou je spojovací cesta - je to asi 100 m. Parkování u flošny je možné pouze pro kapely a pořadatele.

Pár slov k sestavě letošního Play fastu: letos se opět můžete těšit během dvou dnů na dvě pódia. Hlavní stage, kde vystoupí většina avizovaných kapel a pak speciální "Ultra fastcore stage", kde nás jistě rozdrtí čtveřice fastcore kapel z českého podzemí (LAHAR, RABIES, SAYWHY? a jako hlavní kapela D.H.I.B.A.C. z Francie).

Jako letošní headliner je legenda legend a zakladatelé stylu zvaný mince core, ano AGATHOCLES z Belgie. Jan AG přiveze opět po letech svou kultovní kapelu, která se nesmazatelně zapsala do historie grindcore a letos slaví 21 let existence.
Zabijácký set určitě předvedou Francouzi BLOCKHEADS, jedná se o grindcore té nejvyšší kvality zařazenou na nejvyšší možnou rychlost (mohli jste se přesvědčit třeba na loňském Obscene Extreme či Play Fast č.2), temný crust zastupují Polští FILTH OF MANKIND, na d-beat crustpunk se těšte od další dlouholeté stálice a snad nejstarší německé hardcore kapely CLUSTER BOMB UNIT, ultra rychlý a nadupaný thrash/fastcore/grind předvedou holandští COLLISION s jejich zběsilou energickou show, z Finska přiletí dvě už zasloužilé kultovní party - KUOLEMA a FORCA MACABRA, těžkotonážní grindcore mosh drtí u nás dostatečně profláklý MINDFLAIR z Německa, čeští zástupci z Brna SEE YOU IN HELL se svým hardcorepunkem japonského střihu nebo GURKHA z Britských ostrovů .. komplet sestavu můžete najít na www.playfast.cz včetně MP3 od každé vystupující kapely.

Samozřejmostí je dostatek dister, alko/nealko nápojů za fér ceny a veg. jídla.

V současné době jednáme s městem o pronájmu přilehlé louky na místo pro spaní. Pokud se s městem nedohodneme, bude možné přespat v jedné z místnosti na flošně (bude vyznačeno) nebo na místě za flošnou.
Pro ty, co chtějí opravdu pohodlí, hned naproti flošně přes II. silniční ohruh je hotel Garni www.hotelgarni.cz, dále cca 300m je hotelový dům www.hotelovydum.cz, Hradec Králové je krajské město, takže o ubytování není nouze. Zkuste se podívat na www.ubytovanivcr.cz a najděte si ubytování dle svého gusta a peněženky.

Vstupné na oba dva dny 500,-

Pátek: start 19h
Sobota: start 13h hlavní stage; cca 20h ultra fast stage

To je krátké shrnutí letošního Play Fastu, díky za pozornost, na viděnou se těší Play Fast crew

Kapely:
AGATHOCLES (mince core kult,Belgie)
KUOLEMA (raw noise punk Finsko)
FORCA MACABRA(thrash core Finsko)
CYNESS (grindcore Německo)
GURKHA (metalpunk UK)
BLOCKHEADS (grindcore Francie)
INSUICIETY (sludge/doom Německo)
FILTH OF MANKIND (dark crust core Polsko)
CLUSTER BOMB UNIT (cust core Německo)
MINDFLAIR (grindcore Německo)
COLLISION (crust core Holandsko)
INSTINCT OF SURVIVAL (stench core Německo)
CAMPUS STERMINII (crust core Itálie)
D.H.I.B.A.C. (fast core Francie)
SEE YOU IN HELL (extreme hc,ČR)
LAHAR (fastcore ČR)
SHEEVA YOGA (power violence ČR)
RABIES (fastcore ČR)
SAY WHY? (fastcore ČR)
STOLEN LIVES (fast old school, ČR)
PRŮMYSLOVÁ SMRT (fastcore, ČR)

article_365_px1

Tagy:

aktuálně

diskuze