Akce

02.05.2023, Modrá Vopice

RIPPER (Chile) v Praze

Ripper (Chile)
Miscreance (Ita)
Brutally Deceased (Cz) 

2. května 2023, Praha – Modrá Vopice

V úterý 2. 5. 2023 se v Praze v Modrý Vopici představí v rámci Secular Awakening Euro Tour mocní Ripper z Chile a italští Miscreance, které na jediném koncertu v ČR doplní domácí Brutally Deceased.

Death/thrash drtící Ripper vznikly již v roce 2007, aby následovali hudební kult kapel, jako jsou Sadus, Demolition Hammer nebo Sepultura. Tihle čerti z Chile se po dlouhých šesti letech vrací do Prahy a moc dobře vědí, jak se death thrash metal hraje. Kapele dosud vyšli 2 dlouhohrající desky a řada splitů s kapelami napříč extrémní scénou. Ripper přivezou řádnou porci vzteklé muziky a představí vysoce intenzivní a skvěle zahranou metalovou show, která u nás nemá obdoby, kdo neviděl, nepochopí…

Další kapelou, která se tento večer ve Vopici předvede, jsou italští Miscreance, kteří zahrají v ČR poprvé. Můžeme se těšit na nekompromisní technický death metal ve stylu Death, Atheist nebo raných Cynic. Miscreance představí nový materiál z povedené a velmi dobře hodnocené desky Convergence, která v loňském roce vyšla na labelu Unspeakable Axe Records. Uctívání Chucka Schuldinera po Italsku!

Celý večer jako support tohoto skvělého balíčku odstartuje léty prověřená death metalová smečka Brutally Deceased. Kapela v Praze delší dobu nehrála, a tak budete mít jedinečnou možnost je vidět opět naživo s aktualizovaným playlistem, který kromě klasických skladeb bude obsahovat novinky, které se objeví na další desce.

Running order:

20:00 – 20:40 Brutally Deceased

21:00 – 21:40 Miscreance

22:00 – 23:00 Ripper


Přispěj do diskuze

aktuálně

diskuze