STUCK MOJO – udeří živě v ČR

STUCK MOJO – udeří živě v ČR

V sobotu 19. února se v pražském klubu Rock Cafe představí znovuzrození Stuck Mojo a proto si zde zkráceně připomeneme nejdůležitější momentky v historii kapely.
Dlouho předtím, než rap-metal začal být zvětralý a všední, Stuck Mojo se stali průkopníky stylu mixováním jižanského metalového odkazu se zpěvem černého

frontmana, který přinesl agresivní hip-hopový přednes. Tímto byl položen základní kámen stylu a díky skupině Stuck Mojo se také změnil pohled mnoha fandů a kritiků na tvrdou hudbu. Od debutního alba Snappin’ Necks (1995) až do desky Declaration of a Headhunter (2000) jsme mohli být fascinováni jejich výbornými alby a energickými koncerty, které byly vždy delikátní záležitost pro všechny příznivce tvrdých sekaných kytar a štěkavého vokálu (vzpomeňme třeba jen na Rock For People ‘96). Stuck Mojo se možná nikdy nezapsali do myslí milionů konzumentů aktuálních hudebních trendů, ale vždy vzdávali poctu svým kořenům, zůstali věrni vášni pro svou hudbu a i tím si vydobyli místo ve světovém undergroundu.
Po dočasném zaledování formace je tu reunion, který má dokázat, že Stuck Mojo jsou zpět a v plné síle. Rolí předkapel se zhostí The More I See (UK) a domácí Status Preasents a Made by the Fire. Ještě jednou tedy připomínáme, že vše vypukne v sobotu 19/02/05 v 19:00 v klubu Rock Cafe. Lístky možno objednat na www.shindy.cz nebo prostřednictvím sítě Ticketstream a Ticketpro.

Tagy:

aktuálně

diskuze