VICIOUS CIRCLE se StreetMachine zítra na 007!

VICIOUS CIRCLE se StreetMachine zítra na 007!

article_299_px2

Ji zítra vystoupí na pražské Sedmičce veteráni australský hardcore/punk scény VICIOUS CIRCLE. Pocházejí z Melbourne a fungují s několika krátkými pauzami už od roku 1983!!!, což je řadí k nejdéle hrajícím Australským kapelám (vedle Rose Tattoo).
V začátcích čerpali hlavně z odkazu kapel jako Agnostic Front, UK Subs, Misfits, The Saints, Rose Tattoo, AC/DC, GBH... a stále čerpají, akorát současnými vlivy jsou o něco tvrdší HC a metalový bandy! Jejich zvuk je sice pořád hardcore jak má bejt, ale v tvrdším a agresivnějším pojetí! Mají za sebou několik amerických tour -

article_299_px3

v 80. letech společně s kapelami jako AF, GBH, Final Conflict, Life Sentence, Crucifux nebo Attitude Adjustment. V roce 1986 vydali split LP s kalifornskou punk/hc partičkou YOUTH BRIGADE!!! V 90. letech se představili jako support kapel Dayglow Abortions, AF, Black Flag a Agent Orange během jejich tour u protinožců! Po oslavě 20. výročí následovala krátká pauza, ale na začátku roku 2006 jsou zpátky v plné síle a novým CD Born Yesterday, které vychází k jejich prvnímu evropsk0mu tour! Takže jestli jste fans Agnostic Front, Madball, Sick Of It All nebo Slayer, Suicidal Tendencies, Hatebreed, tak byste si tuhle zběsilou jízdu rozhodně neměli nechat ujít!
Jako support se představí spříznění STREETMACHINE z Pardubic a v neposlední řadě je třeba zmínit že výtěžek koncertu půjde na podporu klubu 007!!!
---- --- -- - -- --- ----
:.://myspace.com/viciouscircle666
:.://myspace.com/streetmachinecz

article_299_px1

Tagy:

aktuálně

diskuze