Cannibal Corpse - Necrogenic Resurrection (video)

Zobrazit celý článek


Videa

Tři videa White Void - projektu z řad Borknagar, Solefald, Ihsahn ad. (videa)
Tři singly z debutu Anti, který v březnu vyjde eklektickým metalickým hardrockerům White Void z Norska. Sestava srocená okolo Lazareho - Larse Nedlanda (Borknagar, Solefald), Tobiase Solbakka (Ihsahn), v elektronice ponořeného Vegarda Kummena a bluesrockového virtuóza Eivinda Maruma má sice základy v norském black metalu, ale přidává elektroniku, pop či blues a temné melodie. Že by inspirace u Ghost? 

4 (bizzaro, 24.02.2021)

The Crown - We Drift On (video)
The Crown si 30 let na scéně oslavují novou deskou Royal Destroyer. Nahráli ji ve Fredmanu opět pro Metal Blade.

napsat komentář     v historii článků: 1

Vreid - Wild North West (video)
Vreid vyjde na konci dubna devátá deska Wild North West, takže se připravte zas na dávku black 'n rollu. Tentokrát Noři posunuli svou vizi do nových výšin.Wild North West není jen sbírka písní, ale také koncepční album, které vzniklo souběžně s celým filmem. Skrz osm kapitol budete vedeni na cestu hluboko do hor, na temné místo, kde mizí hranice mezi realitou a fantazií, a kde je smrt jen jeden krok za vámi. Vyjde 30. dubna 2021.

napsat komentář     v historii článků: 8

Gojira - Born For One Thing (video)
Nová deska Fortitude vyjde na konci dubna.

2 (bizzaro, 19.02.2021)     v historii článků: 19

Dordeduh - Desferecat (video)
Dordeduh v květnu vyjde nová deska HAR ("Gifted"). Prophecy Productions hodili do placu nový singl Desferecat (“Unchained”).

3 (AddSatan, 19.02.2021)     v historii článků: 2

Rings of Saturn - Abducted (video)
Od vydání debutu The Embryonic Anomaly uběhlo 10 let. A protože kolem něj pak byl mediální šrumec s cheatováním Rings of Saturn ve studiu, vychází ještě raz a "nepodvodně". Deska obsahuje i instrumentální verze.

napsat komentář     v historii článků: 7

Lighthouse Keeper - Reborn/Resurrected (video)
Nezáleží na tom, kolikrát spadneš, ale jestli dokážeš vstát.Po každém boji přijde chvíle, kdy v sobě člověk hledá sílu vstát. Po každém pádu v sobě člověk musí najít sílu narovnat záda a připravit se na další překážky, které mu život připraví. Životní pád je hlavním tématem celého alba Drowning a vůle vstát je hlavním motivem skladby Reborn/Resurrected, ke které Lighthouse Keeper představují klip.Režie klipu, který se na sklonku roku 2020 natáčel v prostorách Divadla X10, se ujal Štěpán Krtič...

napsat komentář

Innersphere - Omfalos (video)
Plzeňským Innersphere vyjde 25. února druhá deska Omfalos. Tady už druhá a zároveň titulní věc.

napsat komentář     v historii článků: 4

aktuálně

diskuze